В Україні посилили кіберзахист об’єктів критичної інфраструктури

uatv
09.10.2020
Фото Укрінформ

Кабінет міністрів схвалив постанови, які посилюють кібербезпеку об’єктів критичної інфраструктури – стратегічно важливих для держави підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.

Про це інформує пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Зазначається, що зміни допоможуть провести аудит інформаційної безпеки об’єктів та оцінити рівень потенційної небезпеки для кожного з них.

Постанови дозволять: створити Держреєстр об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, визначити єдину системи обліку та зберігання даних проних, сформувати механізми і критерії віднесення об’єктів до критичної інфраструктури.

“Кібератака на такі об’єкти вплине на їхнє функціонування, а потенційні ризики – небезпечні для держави. Це підприємства та установи у сферах енергетики, хімічної промисловості, транспорту, технологій та електронних комунікацій, банківський та фінансовий сектор”, – сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, порушення їх систем спричинить надзвичайні ситуації та матиме негативний характер на стан екологічної, економічної, енергетичної безпеки та обороноздатність. Тому такі об’єкти потребують особливої уваги кіберзахисту.

Нагадаємо, що РНБО розробляє Стратегію кібербезпеки України.

Читайте також: Кіберспорт в Україні став офіційним видом спорту

Джерело UATV
дата 09.10.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×