В Україні почали реалізацію 70 регіональних стартапів за підтримки ЄС

Вони будуть втілюватися за п'ятьма пріоритетними напрямами

uatv
19.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

В Україні реалізують сімдесят проектів регіонального розвитку, які профінансовані у рамках Програми з секторальної підтримки Європейського Союзу. Регіональні стартапи презентували у п’ятницю, 19 жовтня.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні дійсно хороша подія. В Україні вперше взагалі підтримуються та запускаються проекти європейської секторальної підтримки. Це означає, що Україна як держава підтримує регіональний розвиток через Фонд регіонального розвитку, через інші субвенції, через впровадження державної стратегії регіонального розвитку”, – сказав під час презентації віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Також він додав, що для України дуже важлива підтримка проектів, які можуть сприяти розвитку регіонів.

Проекти, які були подані на конкурс, створено за 5 програмами регіонального розвитку, розробленими Мінрегіоном на виконання Стратегії регіонального розвитку-2020, наголосив Геннадій Зубко. Серед згаданих напрямів – інноваційна економіка та інвестиції, сільський розвиток, розвиток людського потенціалу, розвиток туризму та загальноукраїнська солідарність.

“Для нас всі напрями важливі. 70 проектів було відібрано за цими напрямами. Ті проекти, які ми бачимо сьогодні та які будуть виконуватися, повинні показати, що дає кожній громаді або на міжрегіональному рівні співробітництво кількох громад, кількох областей”, – зазначив міністр.

Реалізацію 70 стартапів-переможців у конкурсі регіональних проектів оцінюють у суму 616,1 млн грн.

Нагадаємо, 117 проектів спортивних об’єктів у регіонах реалізують на кошти Держфонду. На це витратять майже 1 млрд грн.

Джерело Укрінформ
дата 19.10.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×