В Україні перезапустять Раду експортерів та інвесторів на тлі пандемії

uatv
03.04.2020
Фото Укрінформ

Міністерство закордонних справ для підтримки українського бізнесу на зовнішніх ринках в умовах наслідків пандемії COVID-19 перезапустить Раду експортерів та інвесторів України.

Про це йдеться у заяві очільника МЗС Дмитра Кулеби, оприлюдненій на сайті відомства, інформує UATV.

У міністерстві закликають долучитися до роботи ради підприємців, власників та топменеджерів компаній, які зацікавлені у розвитку експорту.

“Пандемія COVID-19 створює неймовірні виклики для глобалізованої світової торгівлі. У найближчі місяці всі, без виключення, країни в світі розроблятимуть нові плани подолання наслідків економічної лихоманки. Ми теж не стоїмо на місці. Для посилення захисту та просування економічних інтересів українського бізнесу за кордоном МЗС України перезапускає роботу Ради експортерів та інвесторів”, – зазначив Дмитро Кулеба.

Оновлена рада працюватиме над тим, щоб:

  • визначити найпріоритетніші регіони світу для здійснення українського експорту;
  • виокремити найбільші виклики для українських експортерів за кордоном, над подоланням яких у політико-дипломатичній площині працюватиме МЗС України;
  • сформувати перелік кроків, які можуть здійснити закордонні дипломатичні установи для сприяння залученню прямих іноземних інвестицій в Україну.

Нагадаємо, президент доручив Кабміну створити мільйони нових робочих місць.

Джерело UATV
дата 03.04.2020
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV