В Україні оголосили конкурс відеопроєктів PITCH UA 2

uatv
13.12.2019

Фото з сайта Pitchua.com

Кінець 2019 року ознаменується гарною новиною для українських кіно- та телевиробників: 16 грудня стартує конкурс соціально вагомого контенту PITCH UA 2. Уже вдруге його проводить медіаконсалтингова компанія MRM за підтримки проєкту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Головна мета заходу – об’єднати українців, розповісти про позитивні зміни, які відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, який демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не стояти осторонь, бути активним, надихає історіями про сильних людей.

Варто зазначити, що PITCH UA 2 заручився підтримкою Міністерства культури, молоді та спорту України. Представники відомства виступатимуть у ролі експертів у тій чи іншій галузі на всіх стадіях конкурсу.

PITCH UA 2 триватиме впродовж шести місяців, до травня 2020 року. Конкурс включає декілька етапів: первинний збір заявок, відбір найбільш релевантних ідей згідно цілей та критеріїв відбору конкурсу, докторинг проєктів із шортлиста, прийом розширених заявок від півфіналістів і фінал, що відбудеться 12 травня у Києві.

“Українське суспільство, на жаль, досі розділене в питанні ставлення до війни, а напруга щодо населення окупованих територій зростає. Вона гальмує та може зірвати мирні угоди та звести нанівець усі зусилля з реінтеграції регіону, – вважає представник USAID/OTI в Україні Бенджамін Лонг. – Причиною є, зокрема, неправильне висвітлення війни в новинах. Ми чекаємо на контент, який допоможе пояснити складність конфлікту та його вплив на життя людей –серіали, художні фільми, новини, розважальні та культурні програми, спрямовані на пояснення демократичних реформ, що реалізуються в Україні, людям, які живуть на окупованих територіях. За допомогою такого контенту ми маємо роз’яснювати нові програми соціальної політики, позитивні зміни, та загалом позицію держави щодо окупованих територій, нести мир та ідеї єдності“.

Аудіовізуальні проєкти, які подаються на PITCH UA 2, можуть належати до будь-яких жанрів та видів. При цьому метою продюсера може бути як запит на співфінансування виробництва усього проєкту (повного циклу програм, всіх епізодів серіалу, усього фільму тощо), так і на повне фінансування девелопменту, включно з виробництвом пілотного епізоду серіалу чи шоу.

На всіх етапах PITCH UA 2 відповідність кожного проєкту-апліканта цілям та критеріям конкурсу буде визначатися на основі голосування експертного журі. До його складу увійдуть представники профільних міністерств та організацій, українські та міжнародні медіаексперти, фахівці у відповідних галузях, представники UCBI II/USAID.

22 травня 2020 року буде оголошено переможців, які зможуть отримати часткове або повне фінансування проєкту, а також експертний супровід на всіх етапах його розробки та виробництва.

Конкурс PITCH UA 2 розпочнеться вже за тиждень одноденним заходом-відкриттям, у межах якого відбудеться презентація конкурсу. Будуть детально роз’яснені його теми, умови участі та критерії відбору. Крім того, у програмі заплановані виступи запрошених гостей з профільних організацій та міжнародних медіаекспертів.

Відкриття PITCH UA 2 триватиме 16 грудня з 10:00 до 15:30, у Hub 4.0 (Ярославський провулок, 1/3, м. Київ). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Прийом заявок першого етапу триватиме з 17 грудня 2019 року до 5 лютого 2020 року.

Детальна інформація про PITCH UA 2 – на офіційному сайті конкурсу www.pitchua.com.

Джерело UATV
дата 13.12.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×