В Україні оголосили 66 переможців радіодиктанту національної єдності

uatv
18.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

Серед учасників XIX Всеукраїнського диктанту національної єдності визначили переможців. Ними стали 66 людей. Проте повністю без помилок написали диктант лише двоє, інші посіли другі та треті місця.

Про це розповіли співорганізатори диктанту Олександр Авраменко та Олена Зелінченко, повідомляється на сайті UA: Українське радіо.

Зазначається, що текст цього року був складним, тому абсолютних переможців, які написали його без жодної помилки, лише двоє, хоча минулого року їх було 311.

“Треба зауважити, що минулого року можна було впродовж двох днів піти до науковця, філолога, вивірити всі помилки, порадитися, а тут треба було впродовж 15 хвилин надіслати свою роботу і перевірити диктант було неможливо. Думаю, саме цим і пояснюються лише двоє переможців”, – зазначив автор диктанту Олександр Авраменко.

Для тих, хто припустився незначних помилок, організатори вирішили створити другу та третю номінацію – аналог другого та третього місць.

Нагадаємо, національний радіодиктант єдності в Україні написали 8 листопада. Захід організували напередодні Дня української писемності та мови, який відзначають 9 листопада.

Джерело UATV
дата 18.11.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV