В Україні громадський транспорт запрацює з 22 травня, а з 25-го – дитсадки

uatv
19.05.2020
Фото Укрінформ

З 22 травня в Україні відбудеться поетапне пом’якшення карантинних обмежень.

Про це розповів прем’єр Денис Шмигаль, інформує Урядовий портал.

За його словами, поступово країна переходитиме до адаптивного карантину.

“Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, ми дозволимо проведення спортивних змагань без глядачів, ми також дозволимо роботу готелів, окрім хостелів, але не роботу ресторанів і басейнів у готелях. Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 кв. м”, – зазначив глава уряду.

З 25 травня Кабмін дозволить роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Як розповів головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, дошкільні заклади відкриватимуться за певних умов.

“Ми прив’язали відкриття дитячих садочків та запуск громадського транспорту для того, щоб можна було працювати та було де залишати дітей. Умови опубліковані на сайті МОЗ для громадського обговорення. Ми прагнемо зібрати всі слушні рекомендації від батьків, власників дитячих садочків та МОН. Здоров’я батьків та дітей – в пріоритеті”, – зазначив Ляшко.

Також Шмигаль розповів про третій етап послаблень карантину. Він включатиме в себе початок навчальних заходів, відкриття спортзалів та фітнес-центрів (без басейнів) та відновлення міжобласних перевезень. Авіасполучення може бути відновлено в червні.

Раніше президент заявив, що нинішня позитивна динаміка щодо зменшення кількості інфікованих на COVID-19 і тих, хто одужав, вселяє надію на гідне проходження перших викликів. Також він зазначив, що людям необхідно дати можливість добиратися на роботу.

Джерело UATV
дата 19.05.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×