В Україні діятимуть прозорі та однакові умови для всіх інвесторів, – Зеленський (ВІДЕО)

uatv
21.10.2019
Фото АП

За словами глави української держави Володимира Зеленського, наша країна рухається до створення прозорих, зрозумілих та однакових для всіх інвесторів правил гри.

Про це він говорить в офіційному відеозапрошенні на форум “Re: Think. Invest in Ukraine“, розміщеному на сторінці заходу у Facebook, інформує UATV.

“Упродовж останніх місяців ми збирали цікаві проєкти по всій країні, спілкувалися з представниками різних міст і регіонів, вивчали вже реалізовані успішні кейси. Ми шукали привабливі ідеї для інвестицій. Ми їх знайшли, і 29 жовтня презентуємо їх іноземним інвесторам на форумі в Маріуполі“, – сказав Володимир Зеленський.

Також він додав, що форум відбудеться саме у цьому місті тому, що варто почати нову історію із перспективного та спраглого до змін міста.

Президент нагадав, що нещодавно він запрошував до України іноземних інвесторів. З того часу уже були проголосовані закони про приватизацію і концесію. І це тільки початок, наголосив Зеленський.

“В Україні обов’язково з’явиться те, чого не було ніколи – це прозорі та зрозумілі правила гри, однакові для всіх. На форумі ми покажемо, що вже встигли зробити, та розповімо про шляхи розвитку пріоритетних для нас галузей”, – додав президент.

Інвестиційний форум “Re: Think. Invest in Ukraine” відбудеться у Маріуполі 29 жовтня.

Нагадаємо, раніше Зеленський підписав зміни до закону про стимулювання інвестиційної діяльності.

Джерело UATV
дата21.10.2019
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×