В Україні 9 регіонів не готові до послаблення карантину

uatv
11.08.2020
Фото Укрінформ

Станом на сьогодні, 11 серпня, дев’ять областей не відповідають необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Так, послабити карантин не можуть Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Харківська, Чернівецька області.

Зазначимо, що в Чернівецькій області вперше за довгий час показник завантаженості ліжок став нижче за 50% і складає 48,75%.

Найбільша кількість підтверджених випадків коронавірусу за минулу добу була зафіксована у Львівській, Івано-Франківській, Харківській та Одеській областях.

“Якщо говорити у розрізі регіонів, то за останню добу найбільшу кількість випадків зареєстрували: у Львівській області – 161, Одеській – 134, Харківській – 129, Івано-Франківській області – 114 випадків”, – розповів очільник МОЗ Максим Степанов.

У МОЗ нагадали, що в регіонах зі значним поширенням COVID-19 має бути наявна одна з таких ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50%;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11%.

Читайте також: В Україні за добу виявили 1 158 випадків COVID-19, померли 29 осіб

Нагадаємо, що у світі від коронавірусу померли понад 738 тис. людей.

Джерело UATV
дата 11.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×