В столиці відбувся освітній фестиваль “Маркет мов” 

Участь у заході взяв телеканал іномовлення України UATV

uatv
17.09.2018
Фото Facebook Юрій Стець

Організаторами стали Міністерство інформаційної політики України та масштабний проект Lingva.Skills за ініціативою Студентської ради при МІП. Захід задумано як популяризація вивчення не лише англійської, а й інших іноземних мов, котрі найбільше користуються попитом на ринку праці.

У рамках фестивалю гості змогли отримати інформацію про навчальні програми для опанування англійської, німецької, французької, іспанської та шведської мов, а також взяти участь у цікавих майстер-класах.

Вступний тренінг із телемайстерності підготувала ведуча новин телеканалу іномовлення України UATV Дар’я Вершиленко. Зокрема вона розкрила головні таємниці ведення ефіру та дала поради з удосконалення дикції. Учасники тренінгу мали можливість прочитати підготовлений текст, щоби спробувати свої сили у цій ролі, та поставити телеведучій питання.

Фото UATV
Фото UATV

Організатори підготували й такі незвичні активності як йога англійською, дитячий квест і перегляд програм Discovery у відкритому кінотеатрі. У сферичному кінотеатрі “Україна 360” відбувся показ відео 360 градусів про найкращі місця України.

Під час заходу можна було навіть принести подружні обітниці англійською й отримати відповідні сертифікати.

Окрім розваг та нових знайомств, у рамках “Маркету мов” молодь отримала можливість дізнатися про актуальні вакансії для активної молоді.

Вечір закінчився концертом пісень українською, англійською, німецькою та французькою мовами.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 17.09.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV