В РНБО створили оперативну групу для моніторингу поширення коронавірусу

uatv
26.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

При Апараті РНБО створили оперативну групу для моніторингу та аналізу ситуації стосовно розповсюдження нового небезпечного коронавірусу (2019-n-CoV).

Про це інформує пресслужба відомства.

Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що ситуація з поширенням нового коронавірусу перебуває на постійному контролі.

“Апарат РНБО України володіє в повному обсязі всією необхідною інформацією щодо цього питання”, – запевнив високопосадовець.

За його словами, моніторинг розповсюдження нового коронавірусу (2019-n-CoV) здійснюється стосовно країн Азії (насамперед КНР), Європи, США та країн СНД, з якими Україна має спільний кордон.

У цілодобовому режимі аналізуються і вивчаються заходи, яких вживають органи влади іноземних держав для запобігання подальшому поширенню вірусу, і статистика випадків пневмонії, спричиненої коронавірусом.

“Станом на 26 січня проблемних ситуацій, пов’язаних з поширенням коронавірусу в Україні, не виявлено, ситуація повністю контролюється, загальнодержавні інфекційні профільні медичні заклади готові надати відповідну допомогу громадянам”, – зазначили в РНБО.

Раніше у МОЗ розповіли українцям про симптоми коронавірусу.

Нагадаємо, з 26 січня в аеропорту “Бориспіль” реалізовуватимуть скринінг пасажирів із Китаю та перевірятимуть їх інфрачервоними термометрами.

Джерело UATV
дата 26.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×