В ОП прокоментували вихід Юрченка із фракції “Слуга народу”

uatv
15.09.2020
Фото Укрінформ

В Офісі президента вважають доречним вихід народного депутата Олександра Юрченка з фракції “Слуга народу”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на заяву, опубліковану на сайті ОП.

“Як повідомив Офісу президента голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, народний депутат Олександр Юрченко, щодо якого у ЗМІ поширюють повідомлення про причетність до корупційних правопорушень, заявив про свій вихід із фракції правлячої партії. Як частина команди президента України Володимира Зеленського, вважаємо таке рішення доречним і сподіваємося, що пан Юрченко співпрацюватиме з представниками Національного антикорупційного бюро України та Офісу генерального прокурора, щоб установити всі об’єктивні обставини”, – йдеться у заяві.

Як наголошується, курс Володимира Зеленського на подолання корупції був виражений у реальних кроках уже з перших днів його каденції й досі триває.

Читайте також: Володимир Зеленський затвердив Стратегію національної безпеки

“Президент України не толерує корупцію в будь-яких її проявах. Ким би не був підозрюваний у корупційних діяннях, антикорупційні органи можуть і повинні провести повне розслідування всіх обставин кожної справи. Інструменти для цього створені, діяльність антикорупційної інфраструктури забезпечена на 100%. Жодних винятків із цього правила для жодної особи в державі не було й не буде”, – наголосили в ОП.

Раніше Давид Арахамія анонсував можливі кадрові ротації в складі уряду вже цієї осені.

Джерело UATV
дата 15.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×