В ОП обговорили роботу концертної галузі під час пандемії

uatv
14.09.2020
Фото з сайта 5.ua

В Офісі президента відбулася нарада з представниками креативних індустрій і концертної галузі щодо роботи в умовах пандемії коронавірусу.

Про це інформує пресслужба ОП.

У зустрічі також взяли участь міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Представники креативних індустрій наголосили на необхідності встановлення чітких вимог щодо проведення масових заходів у тій чи іншій карантинній зоні. Вони висловилися за те, щоб правила були рівними для всіх учасників ринку і концертних майданчиків, а порушники вимог несли відповідальність.

Також на зустрічі обговорили проблему нестачі в Україні великих концертних майданчиків.

Крім того, представники індустрії поставили питання щодо зменшення оподаткування, адже галузь зазнала значних збитків через пандемію COVID-19.

Сторони домовилися, що буде створена робоча група з представників галузі, Офісу президента, МОЗ та Мінкультури за участю народних депутатів, які входять до профільного комітету, для напрацювання відповідних уніфікованих вимог до проведення масових заходів для кожної карантинної зони.

На завершення Андрій Єрмак зазначив, що Україна активно вибудовує нове стратегічне партнерство з іншими країнами, а культура є одним з інструментів зближення та зміцнення двосторонніх відносин. Зокрема, культурна дипломатія відкриває нові можливості для представників української креативної індустрії.

Раніше повідомлялося, що президент підписав меморандум і кредитну угоду про допомогу від ЄС у €1,2 млрд.

Також він анонсував ще одну “нормандську” зустріч на рівні радників.

Джерело UATV
дата 14.09.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×