В ООН засуджують напад на евакуйованих із Уханя

uatv
21.02.2020
Фото Тwitter МВС

Нападів на евакуйованих громадян не має бути в сьогоденній Україні.

Про це йдеться в заяві Представництва ООН в Україні, опублікованій у  Facebook, пише UATV.

“Ці чоловіки та жінки вже пройшли через травматичний період затяжної ізоляції та заслуговують на повагу до гідності та безпечне повернення до України”, – сказано в інформації.

ООН засуджує насильство та закликає уряд вжити всіх необхідних заходів для “гарантування безпеки для всіх, кого торкнулась ця ситуація”.

“Ми продовжуємо підтримувати заходи українського уряду щодо посилення готовності та реагування на спалах вірусу COVID-19. У нашому роздробленому та розділеному світі здоров’я є однією з небагатьох сфер, яка дає змогу країнам працювати разом заради спільної справи. У минулому в ситуаціях зі спалахами хвороб страх і недовіра гальмували, а не допомагали реагувати на загрозу. Тому зараз – час фактів, а не страху”, – додали в ООН.

Нагадаємо, що евакуйованих з Китаю під охороною привезли з харківського аеропорту до медцентру “Нові Санжари”, де вони пробудуть два тижні. 

Правоохоронці доставили до територіальних відділів Нацполіції 24 найбільш агресивно налаштованих протестувальників, які 20 лютого перешкоджали руху автобусів з евакуйованими. За останніми даними, 23 затриманих уже відпустили додому.

Джерело UATV
дата 21.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV