В окупованому Криму сьогодні позбавлені волі 86 громадян, – Порошенко (ВІДЕО)

uatv
18.05.2019
Фото АП

Нині жертвами політичного та релігійного переслідування на території окупованого Росією Кримського півострова є 86 осіб, яких незаконно позбавили волі. Більшість із них, майже 60 людей, це кримські татари.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час реквієму з нагоди 75-х роковин депортації кримськотатарського народу, інформує UATV. 

За словами глави держави, 170 дітей наразі залишилось без повноцінного батьківського піклування.

“Люди в окупованому Криму живуть у страху, ризикують бути запротореними за ґрати, зникнути безслідно”, – наголосив він.

Петро Порошенко акцентував, що за таких обставин зусилля української влади мають бути спрямовані на збереження і примноження рівня світової підтримки нашої держави у її боротьбі проти російської агресії, посилення санкційного тиску на Росію для звільнення всіх заручників Кремля.

“Має бути завершено законодавче закріплення невід’ємного права кримськотатарського народу як корінного народу України на самовизначення у складі нашої незалежної  держави”, – сказав Президент.

Нагадаємо, 18 травня в Україні відзначають День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. 1944 року радянська влада провела масову депортацію криських татар до Сибіру та Середньої Азії, у результаті чого загинуло сотні тисяч людей.

Джерело UATV
дата 18.05.2019
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV