В окупованому Криму провайдери блокують 20 українських інформаційних сайтів

uatv
05.04.2020
Фото Укрінформ

В окупованому Криму 10 провайдерів у 9 населених пунктах повністю блокують 20 українських інформаційних сайтів і дві соціальні мережі.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Кримську правозахисну групу.

Згідно з результатами моніторингу КПГ, який відбувся в лютому-березні 2020 року, провайдери не дають доступ мінімум до 25 сайтів, які вільно працюють на підконтрольній Україні території: “Цензор.нет”, QHA, “След.нет”, UAinfo, 5 канал, “Радіо Хаят”, “Фокус”, “Главком”, Центр журналістських розслідувань, “ТонеТо”, “Депо”, “Українська правда”, “РБК Україна”, “Укрінформ”, “Лівий берег”, “Дзеркало тижня”, “Стрічка”, “Апостроф”, “Главное” і Blackseanews, а також сайти соціальних мереж “Лінкедін” і “Телеграм”, сайти Меджлісу кримськотатарського народу, Свідків Єгови і “Хізб ут-Тахрір”.

У 5 провайдерів із 10 недоступний сайт громадського об’єднання “Кримська Солідарність”. Cайт АТР блокують 3 провайдери, а сайт “Інформаційного опору” – два провайдера з усіх перевірених.

“У порівнянні з моніторингом, проведеним КПГ у грудні 2019 року, кількість заблокованих сайтів збільшилася“, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в 20 населених пунктах Криму повністю або частково сигнал семи українських радіостанцій блокують російськими FM-радіостанціями.

Джерело UATV
дата 05.04.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×