В Офісі президента розповіли про нову концепцію оцінки діяльності ОДА

uatv
02.04.2020
Фото Укрінформ

Перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов повідомив про розробку концепції оцінки соціально-економічного стану областей та діяльності обласних державних адміністрацій на основі максимально об’єктивних кількісних параметрів.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

“Досі у різних гілок влади не було єдиної, зрозумілої для всіх та прозорої системи оцінювання ефективності роботи облдержадміністрацій у тих сферах, у яких вони мають повноваження. Тому ми з допомогою профільних фахівців та експертів проаналізували всі плюси та мінуси в їхній роботі та розробили цю концепцію”, – сказав він.

Трофімов зазначив, що концепція дасть змогу порівнювати результати діяльності ОДА у міжрегіональному та часовому розрізі й допомагатиме визначати точки, де облдержадміністрації можуть докладати зусилля для покращення ситуації.

“Ми обрали дворівневий індекс оцінки діяльності ОДА, у якому верхній рівень розраховуватиметься за галузевим принципом розподілу повноважень, а нижній – на основі набору параметрів для оцінки діяльності в кожній галузі, що можуть змінюватися за потреби”, – наголосив Трофімов.

Інтеграція параметрів моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів здійснюватиметься на основі показників щоквартальної оцінки соціально-економічного розвитку Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, визначених постановою Кабінету міністрів України № 856 від 2015 року.

Найближчим часом концепцію презентують президенту України Володимиру Зеленському.

Раніше президент призначив нового очільника Тернопільської ОДА.

Джерело UATV
дата 02.04.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV