В Національному парку Херсонщини прокладають нові туристичні маршрути

Тепер відвідувачі парку зможуть побачити Каховську ГЕС, маєток Петра Трубецького та середньовічну вежу князя Вітовта

uatv
21.06.2018
Фото Укрінформ-UATV
У національному парку “Нижньодніпровський“, що на Херсонщині,  розробляють нові туристичні маршрути та додали нові об’єкти відвідування.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу нацпарку.

Екскурсійний маршрут “Місто тисячі джерел”, який веде в Нову Каховку, доповнили  відвідуванням Каховської ГЕС. Гості  національного парку можуть побачити не лише степові водоспади, а й  вікові платани й дуби міської набережної. Під час екскурсії завітають до маєтку Петра Трубецького та до середньовічної вежі литовського князя Вітовта.

Зараз працівники відділу рекреації національному парку завершують роботи з маркування водно-пішохідного туристичного маршруту “Дніпровська Гілея” для любителів активного відпочинку.  На території бази “Козак” у селі Одрадокам’янка Бериславського району встановлено інформаційний стенд-картосхему для туристів.  Також найближчим часом встановлять інформаційні знаки вздовж маршруту й облаштують майданчики для двох наметових стоянок.

Також у команди нацпарку є в планах розробка ще кількох водних туристичних маршрутів Дніпровськими плавнями, озерами та протокою Річище.

Джерело Укрінформ
дата 21.06.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV