В МЗС прокоментували ідею “особливого статусу” України в ЄС

uatv
04.09.2019
Фото Укрінформ-UATV

Речниця МЗС України Катерина Зеленко прокоментувала пропозицію президента Словенії щодо надання Євросоюзом “особливого статусу” Україні й Туреччині.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Укрінформ.

“Стратегічна мета України – це повноцінне членство в ЄС, що також закріплено в Конституції нашої держави. Це цивілізаційний вибір українського народу, заради якого ми продовжуємо активно працювати, зокрема у межах реалізації Угоди про асоціацію з ЄС”, – сказала Зеленко.

За її словами, посол України у Словенії зустрічається з офіційними представниками Любляни та інформує їх про здобутки України на шляху набуття членства в ЄС і НАТО.

Ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко на своїй сторінці в Twitter заявив, що Україна не є країною другого сорту, тому не потребує ніяких “особливих статусів”.

“Зважаючи на її величину, населення, економічний потенціал, стратегічне розташування, дозволю собі зауважити, що вона є не менш важливою для ЄС, ніж, наприклад, Словенія”, – сказав він.

Нагадаємо, що президент Словенії Борут Пахор запропонував Європейському Союзу надати “особливий статус” Україні й Туреччині.

Раніше Могеріні заявила, що ЄС готовий підтримати реалізацію Мінська всіма доступними засобами.

Джерело Укрінформ
дата 04.09.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×