В МВС спростували інформацію щодо розширення розвідувальних повноважень Нацгвардії

uatv
18.01.2020
Фото UATV

В МВС спростували інформацію, яка нещодавно з’явилася у ЗМІ, про розширення можливостей розвідувальних підрозділів Нацгвардії.

Про це інформує пресслужба міністерства.

Йдеться про законопроект №2412-д “Про розвідку”, який парламентарі підтримали за основу у повторному першому читанні.

“Згідно із законопроєктом №2412-д, Національна гвардія не має права бути органом розвідки. Утім Нацгвардія є суб’єктом розвідувального товариства, а підрозділи розвідки органів військового управління та військових частин НГУ, в порядку визначеному законом, можуть залучатися до виконання окремих розвідувальних завдань, зокрема, у районі операції Об’єднаних сил“, – сказано в повідомленні.

В МВС наголосили, що підрозділи НГУ беруть активну участь у виконанні бойових завдань на сході України.

“У 2014 році гвардійці вели бойові дії по всій лінії зіткнення. До їхніх завдань входили пошук та ліквідація блокпостів незаконних збройних формувань, організація блокування осередків дислокації НЗФ, недопущення поширення їхньої діяльності на інші території України. На жаль, за весь період бойових дій на Донбасі загинуло 229 нацгвардійців”, – нагадали у міністерстві.

Наголошується, що розвідка є невіддільним елементом ведення бойових дій, тож надання НГУ цих функцій дозволяє ефективніше застосовувати підрозділи в зоні ООС.

Нагадаємо, що в МВС запустили флешмоб на підтримку нацгвардійця Марківа.

Джерело UATV
дата 18.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×