В Мінфіні назвали пріоритети після виборів

uatv
22.04.2019
Фото із сайта comments.ua

Міністр фінансів Оксана Маркарова назвала план дій на посаді голови Мінфіну після виборів. Про це чиновниця повідомила у Facebook.

Так, серед пріоритетів Маркарова назвала запровадження трирічного бюджетування, підготовку проекту бюджету на 2020 рік із меншим, ніж у цьому році, дефіцитом, створення нової митної і податкової служб, реформи податкової міліції, завершення інвестування IFC в “Укргазбанк”, запровадження нових спостережних рад у всіх держбанках, створення Агенції по управлінню боргом, прискорення відкриття даних, у тому числі в публічних фінансах, фінансове забезпечення всіх реформ, і в першу чергу – медичної й освітньої, – для забезпечення макростабільності та прискорення економічного зростання.

Міністр фінансів також зазначила, що буде максимально сприяти всім ініціативам, які направлені на посилення євроінтеграції, приєднання до НАТО, розвитку української мови, збереження історії й культури.

Маркарова також має намір боротися за збереження інституцій, створених за  5 років, “належне функціонування яких є запорукою зменшення політичного впливу на ті сфери, де рішення повинні ухвалювати професіонали, а не політики – фіскальна, монетарна політика та фінансовий сектор”.

Україна обрала нового Президента. Вибір переважної більшості моїх співгромадян після 5 років війни та непростих реформ…

Опубліковано Оксаною Маркаровою Неділя, 21 квітня 2019 р.

Нагадаємо, за результатами підрахунку 95,21% голосів, кандидати в президенти України Володимир Зеленський і Петро Порошенко набирають 73,16% і 24,50% голосів виборців відповідно.

Джерело UATV
дата 22.04.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV