В Мінекономіки розробили програму підтримки АПК на три роки

uatv
06.07.2020
Фото Укрінформ

У Мінекономіки презентували проєкт державної підтримки агропромислового комплексу на 2021-2023 роки.

Про це інформує пресслужба відомства.

Пріоритетними були визначені напрями, які вже довели свою економічну ефективність: тваринництво, садівництво, фермерство, здешевлення техніки та кредитів.

“Водночас, ми адаптували програми до нових умов та потреб виробників, додавши такі напрями, як страхування врожаю, підтримка нішевого та органічного виробництва, бджільництва”, – сказав заступник міністра Тарас Висоцький.

Так, програма з підтримки тваринництва передбачає надання спеціальних бюджетних дотацій на реконструкцію ферм та комплексів, зміну структури виробництва, покращення якісного складу поголів’я, підтримку біорізноманіття та біологічної безпеки.

Підтримка садівництва передбачається шляхом запровадження дотацій для виробників та запровадження сезонних імпортних мит.

Також додано напрям – підтримка розвитку органічного виробництва.

Продовжується фінансова підтримка аграріїв шляхом здешевлення кредитів. Крім того, було запропоновано здешевлення кредитів на закупівлю земель с/г призначення.

Проєкти програм підтримки будуть найближчим часом представлені до обговорення на Комітеті Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.

Раніше Зеленський підписав закон про недопущення штрафів за борги по кредитам під час карантину.

Читайте також: Уряд утримуватиме баланс між економічною стабільністю та протидією COVID-19, – Шмигаль

Джерело UATV
дата 06.07.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×