У КМДА прогнозують збільшення туристів з Азії в столиці на 20%

Україна працює над тим, щоби пристосуватися до туристів із цієї частини світу

uatv
19.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

У Київській міській державній адміністрації очікують, що столицю України до кінця 2018 року відвідають на 15-20% більше туристів з країн Азії, ніж торік. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп розповів, що в міру зростання фінансових можливостей туристи з Азії виявляють дедалі більшу зацікавленість до європейського напрямку.

“Київ знайомий європейським туристам, але для багатьох туристів з Азії українська столиця – це ще екзотика. Нам є що їм (азійським туристам) запропонувати. Статистика відвідувань показує також, що ініціативи Євросоюзу із залучення туристів з Азії приносять результати, але ці туристи поступово зміщують свої маршрути до Центральної та Східної Європи”, – зазначив він.

Начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко додав, що Україна працює над тим, щоби пристосуватися до туристів з Азії.

Мова про лібералізацію візового режиму, доступність інформації мовами цих країн, можливості оплати картами національних платіжних систем, навчання працівників туристичної галузі для врахування національних особливостей та культури туристів з Азії.

Одним із шляхів залучення азійських туристів стала участь представників Києва й Одеси в найбільшій туристичній виставці Азії. Київська туристична асоціація спільно з Управлінням туризму та промоцій КМДА консолідували зусилля українських міст на єдиному стенді UkrainеNOW. До роботи експозиції загалом долучилися 8 українських туристичних компаній.

Відзначається, що торік до Києва приїхало близько 100 тисяч туристів із цієї частини світу, серед яких 30 тисяч із Китаю та 25 тисяч із Індії.

Нагадаємо, що безвізовий режим із Катаром почне діяти з 2 листопада.

Джерело UATV
дата 19.10.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV