В Ізраїлі відбудеться III Міжнародний фестиваль-конкурс української пісні

uatv
22.11.2019
Фото надано організаторами 

III міжнародний фестиваль-конкурс української пісні відбудеться в Ізраїлі 22-26 грудня 2019 року.

Метою заходу є популяризація української музичної культури в Ізраїлі, виявлення й підтримка молодих талановитих виконавців, зміцнення дружніх культурних зв’язків між Ізраїлем та Україною.

Організатор конкурсу – Ізраїльський фольклорний театр за підтримки Посольства України в Державі Ізраїль.

У конкурсі оголошено дві номінації: естрадний і академічний вокал.

Брати участь у заході можуть професійні або самодіяльні колективи та солісти віком від 8 років. Всі учасники будуть розділені на вікові категорії: дитяча, юнацька й доросла. Дорослі виконавці, котрі мають досвід сценічних виступів, представлені в окремій категорії “Професіонали”.

Правила не обмежують учасників у виборі репертуару, але в конкурсній програмі необхідно виконати твори українською мовою: українську народну пісню, романс чи арію, естрадну пісню українських композиторів.

У журі конкурсу запрошені педагоги Єрусалимської академії, представники українського радіо, відомі ізраїльські та українські виконавці, серед яких Дмитро Гершензон, Ольга Сендерська та інші.

Всі учасники отримають Дипломи та медалі учасника фестивалю. Переможці будуть відзначені грамотами Посольства України та пам’ятними призами, найкращих виконавців української пісні чекає особливий приз – поїздка до України, а учасників з-за кордону – запрошення на фестиваль в Ейлаті. Переможці конкурсу професіоналів отримають запрошення взяти участь у концертних програмах Ізраїльського фольклорного театру.

Урочистий концерт переможців конкурсу відбудеться в день відкриття IX Міжнародного фестивалю української культури в Ізраїлі, який цього року пройде за підтримки Посольства України в державі Ізраїль. Молоді виконавці зможуть виступити на одній сцені з членами журі та відомими українськими артистами, гостями фестивалю.

Конкурсом зацікавилися багато ізраїльських педагогів вокалу та керівники вокальних студій. Заявки на участь подали не тільки вихідці з України, а й зарубіжні та івритомовні виконавці.

Прийом заявок на конкурс – до 25.11.2019. За докладною інформацією звертатися до директора фестивалю-конкурсу Олени Джейко +972545486434 (Viber/WhatsApp) mail: info@israfest.org

Джерело UATV
дата 22.11.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV