В Італії адвокат нацгвардійця Марківа виступив із підсумковою промовою (ФОТО)

uatv
22.06.2019
Фото Радіо Свобода

Адвокат українського нацгвардійця Віталія Марківа Раффаеле Делла Валле виступив на суді у місті Павія (Італія) із підсумковою промовою, яка тривала 6 годин.

Про це інформує Радіо Свобода.

В Італії триває судовий процес у справі 29-річного бійця Нацгвардії Віталія Марківа. Йому висунуто звинувачення у причетності до вбивства італійського фотографа Андреа Рокеллі та російського перекладача Андрія Миронова під час військових дій біля Слов’янська у травні 2014 року.

Адвокат наголосив, що прокуратура міста Павія та родина загиблого на Донбасі італійського фотографа намагаються призначити винного, а не знайти справжнього винуватця трагедії.

Спростовуючи тези обвинувачення, захисник зосередився на детальному аналізі інформації від трьох ключових свідків, за даними яких прокурор Андреа Дзанончеллі реконструював факти та створив обвинувальну базу. Йдеться про потерпілого тоді французького фоторепортера Вільяма Руґелона, журналістку Corriere della sera Іларію Морані та фотографа Марчелло Фаучі.

Делла Валле проаналізував виступи й поведінку згаданих свідків, особливо французького потерпілого. Він зауважив, що свідчення Руґелона, надані французьким слідчим у жовтні 2014 року, відрізняються від його показань італійцям у листопаді 2018 року.

Адвокат також заперечує присутність українських військових біля місця загибелі Андреа Роккеллі та Андрія Миронова, наголошуючи на тому, що стріляли сепаратисти.

На засіданні також виступив адвокат захисту держави Україна Нікколо Бертоліні Клерічі. Промови захисників слухала делегація Міністерства юстиції України.

5 липня відбудеться передостаннє, сімнадцяте засідання у цій справі. Суд оголосить рішення 12 липня.

Зазначимо, що 17 травня у судовому засіданні брав участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який висловив підтримку військовослужбовцеві й надав усі необхідні докази його невинуватості.

Віталія Марківа було затримано в Італії влітку 2017 року. 
Він заперечує свою причетність до загибелі Андреа Роккеллі й Андрія Миронова.

Джерело Радіо Свобода
дата22.06.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×