В Австралії хочуть ввести санкції до осіб, причетних до катастрофи рейсу МН17

Таким людям буде заборонено в’їжджати в країну або інвестувати в її економіку

uatv
03.12.2018

Фото Укрінформ-UATV

В Австралії до парламенту внесли законопроект про запровадження нових санкцій щодо іноземних посадовців, причетних до міжнародних злочинів. Про це передає Укрінформ з посиланням на news.com.

Як приклад міжнародних злочинів наводиться катастрофа рейсу МН17 над небом окупованого Донбасу.

“Занадто довго державні чиновники та інші особи, пов’язані з авторитарними режимами та клептократіями у світі, користувалися своєю владою безкарно”, – заявив автор законопроекту, депутат Майкл Данбі.

Відповідно до законопроекту, особам, пов’язаним із порушеннями прав людини, буде заборонено в’їжджати в Австралію або інвестувати в її економіку.

Також політик хоче заборонити іноземним політикам, причетним до корупційних скандалів, навчати своїх дітей в Австралії.

Нагадаємо, літак “Боїнг-777” “Малайзійських авіаліній”, котрий виконував рейс із Амстердама до Куала-Лумпура, терористи збили над зоною збройного конфлікту на сході України 17 липня 2014 року. Загинули 298 людей – усі, хто перебував на борту. Серед жертв було 28 громадян Австралії.

Уряд Нідерландів готує законодавче підґрунтя для переслідування підозрюваних у справі MH17

Раніше повідомлялося, що родичі загиблих написали відкритого листа росіянам. У листі винуватцями трагедії вони назвали керівництво Росії і закликали Кремль не ухилятися від відповідальності, а визнати результати розслідування.

Джерело Укрінформ
дата 03.12.2018
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV