В аптеках окупованого Криму немає препаратів, необхідних для лікування пневмонії, – Скрипник

uatv
21.01.2021
Фото Укрінформ

Близько 120 аптек в окупованому Криму не мають необхідних у період пандемії COVID-19 препаратів.

Про це на спільних комітетських онлайн-слуханнях на тему “Зовнішньополітичні аспекти деокупації АР Крим та міста Севастополь: Парламентський вимір” повідомила керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник, пише Укрінформ.

Так, Кримська правозахисна група провела моніторинг доступу до ліків, які необхідні для лікування пневмонії після ускладнень від коронавірусу.

“Ми перевірили не менш ніж 124 аптеки в Криму і за результатами моніторингу встановили, що кримчани не мають доступу до базових ліків, необхідних для лікування наслідків пневмонії”, – каже Скрипник.

За її словами, в аптеках Криму перевірялася наявність медичних препаратів, вказаних як необхідні у протоколі лікування від COVID-19.

“Це чіткий перелік ліків, які навіть Всесвітньою організацією охорони здоров’я зазначені як необхідні, але в наявності цих ліків у Криму немає”, – зазначила правозахисниця.

Скрипник додала, що багатьох кримчан, які мають ускладнення після коронавірусної хвороби, не госпіталізують до стаціонарів, а відправляють лікуватися додому. Так роблять для того, щоб “знизити статистику захворюваності”.

Раніше в Офісі президента назвали дату саміту “Кримської платформи”.

Нагадаємо, що в Україні розробили концепцію розвитку кримськотатарської мови до 2032 року.

Джерело Укрінформ
дата 21.01.2021
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×