Уже 124 міста знизили тарифи на опалення, – Кабмін

uatv
20.01.2020
Фото UATV

До ініціативи уряду знизити тарифи на тепло та гарячу воду долучилися підприємства теплокомуненерго у 124 містах України.

Про це повідомив у Telegram прем’єрміністр України Олексій Гончарук, інформує UATV.

“​​Сказано – зроблено! Платіжки на тепло та гарячу воду для громадян знижено до 30%. У 124 містах України здійснили перерахунок 131 підприємство теплокомуненерго”, – зазначив глава уряду.

За його словами, до ініціативи Кабміну долучилися наступні обласні центри: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львов, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ, Київ.

Гончарук також навів дані, наскільки у грудні 2019-го року зменшилися суми у платіжках для населення:

  • сума перерахунку по 1-кімнатних квартирах становить від 80 грн у Київській області до 292 грн у Львівській;
  • по 2-кімнатних: від 110 грн у Чернігівській області до 435 грн у Дніпропетровській;
  • по 3-кімнатних: від 140 грн у Дніпропетровській області до 563 грн у Рівненській обл.

Також прем’єрміністр повідомив, що у Тернополі після відповідного рішення органів місцевого самоврядування громадяни отримали знижку за послуги теплопостачання за три місяці: жовтень, листопад і грудень 2019 року.

Знизити суми у платіжках українців вдалося завдяки спільній роботі президента, уряду й органів місцевої влади, наголосив Олексій Гончарук.

Кабінет міністрів 26 грудня минулого року оприлюднив постанову, згідно з якою теплопостачальники мають можливість перераховувати платіжки у випадку зниження ціни на газ порівняно з уже закладеною у тарифі. Таким чином, за словами Олексія Гончарука, стало можливим зменшити суму в платіжці за тепло до 30%.

Читайте такожУкраїнська ГТС готова прийняти 6,6 млрд кубометрів газу з Польщі, – Макогон

Джерело UATV
дата 20.01.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×