“Успішне село”: UATV запустив новий цикл сюжетів (ВІДЕО)

uatv
07.10.2019
Фото UATV

Сьогодні, 7 жовтня, на телеканалі UATV стартував ексклюзивний цикл сюжетів “Успішне село” – про особливості та досягнення сучасних українських населених пунктів.

В межах циклу вийде шість серій. Їх підготували журналісти, які працюють в корпунктах UATV в регіонах.

“Ми поставили перед собою мету – показати українські села світові, – розповіла начальник відділу регіональної мережі редакції інформаційного мовлення Крістіна Ісаян. – Показати те, скільки люди доклали зусиль і праці, щоб впровадити в сільській місцевості, наприклад, такі інноваційні проєкти, яких немає навіть в містах України. Під час пошуків ми виявили дійсно унікальні місця – маленькі села, які вчинили великий прорив!”.

Глядачі побачать села, яким завдяки успішній децентралізації вдалося кардинально змінити життя людей і прославити привабливі для туристів об’єкти на всю країну. Побачать і такі селища, які не ввійшли в ОТГ, але при цьому йдуть в ногу з часом і розвиваються, в яких реалізують унікальні інфраструктурні та творчі проєкти: наприклад, школа з власною обсерваторією в Дніпропетровській області.

Особливо вразило журналістів, і не менше здивує воно й телеглядачів, унікальне село в Чернігівській області. Сюди з окупованого Криму переїхали аграрії, які розбили виноградник. Дивовижно, але на півночі України виноградна лоза прижилася. Зараз в цьому селі розвивається повноцінне виробництво.

У процесі підготовки циклу журналістам вдалося поспілкуватися з унікальними людьми – аграріями, художниками, архітекторами та багатьма іншими. У зйомках використовувався квадрокоптер, тому глядачі побачать неймовірні кадри.

Цикл “Успішне село” складається з шести серій – це шість унікальних історій українських сіл. Дивіться сюжети з 7 по 12 жовтня у випусках новин на UATV російською та англійською мовами.

Всі серії з циклу дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 07.10.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×