Усіх прибулих із країн, де зафіксували коронавірус, перевірятимуть у посиленому режимі, – Гончарук

uatv
24.02.2020
Фото з сайта kmu.gov.ua

Усіх громадян, які прибуватимуть на територію України з країн, де були виявлені випадки зараження коронавірусом COVID-19, ретельно перевірятимуть.

Про це повідомив прем’єрміністр Олексій Гончарук під час брифінгу за результатами засідання оперативного штабу з питань запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, інформує UATV.

“У зв’язку з тим, що в Італії новий виток розвитку захворювання зафіксовано, ми прийняли рішення про те, що пасажири, які будуть прибувати з усіх країн, де було зафіксовано підтверджені випадки захворювання, будуть перевірятися в посиленому режимі. Тобто, ми посилюємо заходи безпеки”, – наголосив Олексій Гончарук.

За словами очільника уряду, від завтра, 25 лютого, посилені заходи будуть введені на пункті пропуску “Тиса“, адже багато українців повертаються на батьківщину автобусами.

Також Гончарук додав, що зараз в Україні не зафіксовано жодного випадку захворювання на новий коронавірус. Усі служби працюють над тим, щоб не допустити потрапляння інфекції на територію нашої держави.

Нагадаємо, ДПСУ впроваджує додаткові перевірки через коронавірус в Італії. Також через ситуацію в країні консульство України в Мілані призупиняє роботу.

Джерело UATV
дата 24.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV