Усі виборчі дільниці охороняє поліція, до чергування залучили авіапідтримку, – Яровий

uatv
21.07.2019
Фото МВС

Сьогодні усі виборчі дільниці перебувають під посиленою охороною поліцейських. У разі надзвичайних ситуацій будуть задіяні зведені загони авіапідтримки, які уже прибули в регіони.

Про це повідомили правоохоронці під час координаційної наради за участю керівників всіх підрозділів системи МВС, інформує прес-служба Національної поліції України.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, усі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ (поліцейські, співробітники Нацгвардії, прикордонники, рятувальники) готові зберігати публічний порядок і безпеку у день голосування.

“Ми маємо абсолютне порозуміння між всіма відомствами системи МВС. Допомога та координація всіх дій повинна відбуватися на високому рівні. Крім того, злагоджена  робота повинна бути на місцях у регіонах”, – наголосив Яровий.

Зараз перебувають під охороною усі виборчі дільниці, зазначив голова Нацполіції Сергій Князєв. Крім цього, вчора до несення служби в регіонах прибули резерви – зведена група авіапідтримки, яку керівники на місцях зможуть залучати у разі ускладнень.

Нагадаємо, під час парламентських виборів в аеропортах чергують 10 літаків ДСНС.

Джерело UATV
дата 21.07.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×