Усі учасники туристичної галузі мають використати карантин, щоб перезавантажитися, – Ткаченко

uatv
19.10.2020
Фото Facebook Олександр Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко взяв участь в обговоренні питання розвитку туризму під час пандемії.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт Харківської ОДА.

Олександр Ткаченко зазначив, що всі учасники туристичної галузі мають використати карантин, щоб перезавантажитися й бути готовими після завершення скористатися можливостями, які будуть створені для розвитку галузі.

“Що ми можемо як міністерство в цьому плані з нашими колегами-депутатами зробити? Як ви знаєте, у парламенті на розгляді в другому читанні перебуває законопроєкт про 7% ПДВ на культурні послуги. Це вагомий крок, який означає, що ми йдемо назустріч креативній індустрії й туризму зокрема”, – зазначив Ткаченко.

Також, за його словами, передбачені гранти Українського культурного фонду.

Читайте такожСпільно з міжнародними експертами сформовано дорожню карту розвитку туризму, – Ткаченко

“В принципі 3 програми вже завершено на сьогодні – це 580 млн грн. Ми знаємо, туристичні компанії могли подаватися на ці гранти – 10- 15% подалися на компенсації, пов’язані з втратами через карантин”, – сказав міністр.

Крім того, за його словами, кошти держбюджету для підтримки галузі виділяються Державному агентству розвитку туризму України.

Раніше повідомлялося, що в Україні наступного року поряд із “Великим будівництвом” буде запущена масштабна програма великої реставрації.

Джерело UATV
дата 19.10.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×