Усі країни НАТО засудили отруєння Навального як акт насильства із застосуванням хімзброї, – Маронкова (ВІДЕО)

uatv
17.09.2020
Скрін із відео

Усі країни-члени НАТО вирішили закликати РФ до проведення у співпраці з Організацією із заборони хімічних озброєнь ретельного і прозорого розслідування отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Про це в програмі “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом” сказала директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова.

За її словами, в разі необхідності Північноатлантична рада безпеки здійснюватиме подальші консультації і зробить відповідні кроки.

“Ми провели спеціальну зустріч Північноатлантичної ради безпеки – вищого органу ухвалення рішень НАТО, на якій розглянули питання про отруєння Олексія Навального. Всі країни-члени НАТО, усі союзники рішуче засудили цей акт насильства і застосування забороненої хімічної зброї із сімейства отрут “Новачок”, оскільки будь-яке застосування хімічної зброї, по-перше, є порушенням міжнародного законодавства, а по-друге, заборонене Конвенцією про хімічну зброю. Виходячи з цього, союзники і сам генеральний секретар спільно вирішили закликати Росію до проведення ретельного та прозорого розслідування у співпраці з Організацією щодо заборони хімічних озброєнь і залучити до юридичної відповідальності відповідальних за цей акт”, – сказала Маронкова.

Раніше повідомлялося, що депутати Європарламенту пропонують ввести санкції проти фігурантів розслідувань Навального.

Нагадаємо, що Олексій Навальний був госпіталізований із підозрою на отруєння 20 серпня, а 22-го його відправили на лікування до Німеччини. 7 вересня він вийшов із коми, його стан покращився.

Джерело UATV
дата 17.09.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×