Уряд заборонив ввозити в Україну російські залізничні вагони

uatv
15.07.2020
Фото Укрінформ

Кабінет міністрів сьогодні, 15 липня, під час засідання прийняв рішення заборонити ввозити на митну територію України залізничні вагони, попередніми власниками яких були підприємства-резиденти Росії.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, інформує UATV з посиланням на пресслужбу відомства.

“Сьогодні, 15 липня, на своєму засіданні уряд схвалив проєкт постанови КМУ “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 30 грудня 2015 р. №1147″, яким встановлюється заборона на ввезення на митну територію України залізничних вагонів, попередніми власниками яких були підприємства-резиденти Російської Федерації, або вони були приписані до залізничної адміністрації РФ”, – зазначається у повідомленні.

Криклій також нагадав, що постановою уряду №1147 від 30 грудня 2015 р. уже заборонено ввозити на територію нашої держави залізничні вагони, які походять з Росії.

“Проте у той же час із листопада минулого року юридичними особами-резидентами України було придбано 1165 вагонів, країною походження яких не була Російська Федерація. Із них попереднім власником 608 вагонів були підприємства-резиденти Російської Федерації, а 15 вагонів були у власності підприємств-резидентів Російської Федерації з 2014 року”, – сказав міністр інфраструктури.

Відповідні зміни були внесені в постанову для того, щоб такі рухомі склади теж підпадали під дію заборони, додав Криклій.

Нагадаємо, раніше уряд розірвав меморандум з Росією про співпрацю у боротьбі з тероризмом.

Читайте також: Справа МН17: слідчі повідомили, за якими статтями Нідерланди подали позов проти Росії

Джерело UATV
дата 15.07.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×