Уряд виділив захопленим морякам по 100 тисяч гривень

Гроші використають на правову допомогу та доставку кореспонденції

uatv
05.12.2018

Фото АР

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про виплату 100 тисяч гривень 24 українським морякам, яких захопила Росія, повідомляє МінТОТ.

“Для підтримки українських моряків, які незаконно утримуються у в’язницях РФ, урядом прийнято рішення про виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень для кожного з цих осіб.Прийнятою постановою також розширено перелік осіб, які можуть отримати державні кошти. Це дозволить запровадити ефективний механізм виплати коштів”, – йдеться у повідомленні.

“У відповідь на зухвалий випадок збройної агресії Росії та взяття в полон наших військових моряків, МінТОТ оперативно розроблено проект постанови, що дозволяє всім 24 військовополоненим отримати одноразову державну допомогу в розмірі по 100 тис. гривень”, – повідомив міністр Вадим Черниш.

Далі МінТОТ має отримати від Міноборони персональні дані військовополонених моряків для ідентифікації їх та їхніх родичів чи представників. І після отримання від них відповідних заяв та документів буде здійснено виплати.

Кошти мають бути використані на захист військовополонених осіб, зокрема на правову допомогу та доставку кореспонденції.

Нагадаємо, що у Держдепі США пригрозили РФ наслідками за утримання українських моряків.

Джерело UATV
дата 05.12.2018
категорії Бранці Кремля, Випуски новин
поділитися

Топ новин на UA|TV