Уряд схвалив угоду з ЄІБ для проєкту з оновлення транспорту

uatv
25.11.2020
Фото з сайта bzh.life/ua

25 листопада уряд схвалив розпорядження “Про залучення коштів позики від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проєкту “Міський громадський транспорт України ІІ” у розмірі 200 млн євро.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.

“Уряд остаточно дав “зелене світло” продовженню нашого спільного з ЄІБ проєкту з оновлення громадського транспорту в різних українських містах і уповноважив мене підписати відповідну фінансову угоду з банком від української сторони”, – повідомив очільник відомства Владислав Криклій.

Читайте також: Для відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини залучать партнерів із МБРР та ЄІБ, – Криклій

Міністр нагадав, що завдяки такій співпраці наразі оновлюються парки громадського транспорту більш ніж у 10 містах, серед яких Київ, Харків, Львів, Одеса, Тернопіль і Миколаїв.

Наступний етап програми передбачатиме закупівлю винятково електричного громадського транспорту – трамваїв, тролейбусів, електробусів, вагонів метро, а також будівництво та оновлення трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій.

Уже попередньо визначено 18 міст-учасників проєкту: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці.

Нагадаємо, Луцьк і Харків отримали нові тролейбуси в межах спільного з ЄІБ проєкту.

Джерело UATV
дата 25.11.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×