Уряд готує програми виходу з економічної кризи після епідемії, – Шмигаль

uatv
28.05.2020
Фото з сайта kmu.gov.ua

Кабмін працює над програмами виходу з економічної кризи після епідемії коронавірусу.

Про це повідомив прем’єрміністр України Денис Шмигаль під час селекторної наради під головуванням президента Володимира Зеленського, інформує UATV з посиланням на сайт ОП.

Також Шмигаль пообіцяв представити інші економічні програми наступного тижня. Водночас глава української держави звернув увагу, що економічних рішень для виходу з епідемії на сьогодні недостатньо.

“Нині така стадія виходу з епідемії COVID-19, з карантину, коли люди чекають розуміння та підтримки від держави. Україні потрібно більше економічних рішень під час виходу з епідемії. Зважаючи на те, що відбувається у світі, нам треба якнайшвидше створити нові економічні програми допомоги”, – наголосив Володимир Зеленський.

Денис Шмигаль наголосив, що уряд підраховує втрати від наслідків епідемії COVID-19. Також він повідомив, що комунальні платежі, незважаючи на чутки, не зростатимуть.

За словами очільника уряду, Україна вже упродовж тижня перебуває на так званому плато, коли кількість тих, хто одужує кожен день, приблизно дорівнює кількості інфікованих.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив: людям треба роз’яснювати, безпека під час виходу з карантину залишається пріоритетом. У деяких країнах, в яких карантин послаблюють надто швидко, виникають нові сильні спалахи інфекції.

Крім цього, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що працює з міжнародними експертами над удосконаленням другого етапу медичної реформи.

Як повідомив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, Міжнародний Комітет Червоного Хреста відправив на непідконтрольну частину території Донбасу 18 тонн гуманітарного вантажу.

Нагадаємо, в Україні за добу зафіксували 477 нових випадків COVID-19. Загалом у нашій державі від початку пандемії виявлено 22 382 випадки захворювання.

Читайте також: Українські прикордонники отримали від ЄС засоби захисту від коронавірусу

Джерело UATV
дата28.05.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×