Уряд доручив змінити законодавство щодо таємності інформації в оборонній сфері

uatv
15.05.2019
Фото з сайта kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів України сьогодні, 15 травня, під час засідання доручив напрацювати зміни до закону про державне оборонне замовлення і подати їх на затвердження уряду наступного тижня.

Про це повідомляє UATV.

“Я даю доручення Міністерству економіки, Міністерству юстиції, Міністерству оборони спільно під керівництвом першого віце-прем’єра напрацювати за тиждень законопроект (щодо змін в законі про державне оборонне замовлення – ред.), на наступному засіданні уряду його ухвалити, піти в український парламент і попросити визначити цей законопроект як першочерговий, розглянути і прийняти”, – сказав Володимир Гройсман.

У доповленнях до закону планується визначити, яка інформація є таємною, а яка – ні. 

Перед цим міністр оборони Степан Полторак наголосив перед присутніми, що “Укроборонпрому” для відкритості потрібен не так аудит, як зміни в законі про державне оборонне замовлення. Він додав, що на сьогодні оборонне відомство готове повністю відкривати ті питання, які не пов’язані з державною таємницею.

Також сьогодні Кабмін зобов’язав “Укроборонпром” завершити переговори з аудиторськими компаніями і розпочати аудит компанії за 10 днів.

Нагадаємо, Кабмін розширив перелік заборонених російських товарів.

Джерело UATV
дата 15.05.2019
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV