Уряд домовився про співпрацю українських та китайських лікарів, – Зеленський (ВІДЕО)

uatv
23.03.2020
Фото ОП

Уряд домовився про співпрацю українських та китайських лікарів. Наші медики отримають від колег з Уханя успішний досвід у боротьбі з коронавірусом.

Про це під час звернення сказав президент України Володимир Зеленський, інформує UATV.

Глава держави нагадав, що напередодні вночі в Борисполі приземлився український літак із Китаю, який доставив в Україну тест-системи полімеразної ланцюгової реакції, а також експрестести, апарати штучної вентиляції легенів, маски, захисні костюми та інше.

“Цей вантаж буде розподілено по всіх регіонах нашої країни. Надійде до лікарень, лабораторій, аптек, поліцейським, прикордонникам та нашим військовим”, – зазначив Зеленський.

Він наголосив, що це лише перша партія того, що необхідно Україні.

За його словами, будь-які кроки влади робляться з єдиною метою – зберегти життя та здоров’я українців.

“Окремо я хочу звернутися до деяких політиків. У складні для країни часи займатися політичним хайпом – фактично дорівнює мародерству. Ви говорите, що влада введе надзвичайний стан, щоб під шумок протягнути якісь непопулярні рішення. Можу сказати лише одне: не судіть інших по собі, по своєму досвіду та своїх, якщо можна їх так назвати, життєвих принципах”, – сказав Зеленський.

За словами глави держави, Кабінет Міністрів України на засіданні в понеділок ухвалити рішення про заборону відключення електроенергії населенню.

“Сьогодні проходить засідання уряду, де, серед іншого, буде ухвалено низку важливих рішень, зокрема, заборона відключати електроенергію для населення”, – зазначив Зеленський.

Окрім цього, буде схвалено проєкт законодавчих змін щодо надання можливості Укрпошті доставляти ліки.

Зеленський сказав також, що НБУ, Мінфін та Мінекономіки до кінця тижня мають розрахувати програму кредитних канікул для бізнесу.

Володимир Зеленський повідомив про повернення українського військового борту, що доправив з Китаю тест-системи…

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 23 березня 2020 р.

Читайте також: COVID-19: в ОП заявляють, що Україна забезпечена тестами на понад 10 днів

Джерело UATV
дата 23.03.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×