Ураження морських цілей: відбувся черговий етап випробувань ракетного комплексу Р-360 “Нептун” (ВІДЕО)

uatv
31.05.2020
Фото Генштаб ЗСУ

На Одещині відбулися державні випробування вітчизняного комплексу крилатих ракет наземного базування Р-360 “Нептун”.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України, інформує UATV.

Пуски проводили з полігону Збройних сил України “Алібей” з 27 по 30 травня. Дві крилаті ракети випустили по двох різних морських цілях, при цьому їх супроводжували українські авіатори на винищувачі СУ-27.

“Специфіка даного етапу випробувань була в тому, що постріли було здійснено одразу по двох мішенях одночасно, які перебували на відстані одна від одної за більш ніж 20 км.  Дальність до цілей була приблизно 85 км і 110 км”, – розповів генеральний конструктор – генеральний директор ДП ДККБ “Луч” Олег Коростильов.

Зазначається, що ракети проекту “Нептун” є перспективною українською розробкою. Вони можуть знищувати не лише корабельні цілі, а й наземні, тому в разі запуску серійного виробництва можуть стати вагомою зброєю стримування.

“Крім того, ці ракети є сучасним видом озброєння, вони керовані і практично непомітні для ворожих радарів. На даному етапі випущені ракети за 10-15 кілометрів прольоту знизились на висоту 5 метрів над рівнем моря, зводячи вірогідність їхнього виявлення до нуля”, – додають в Міноборони.

Раніше повідомлялося, що Міноборони цьогоріч закупить новітні ракетні системи “Нептун”.

Читайте також: “Вільха-М” та “Нептун”: в Одеській області стартували ракетні стрільби

Джерело UATV
дата 31.05.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV