Уникнути повторних злочинів: Мін’юст створив програмне забезпечення зі штучним інтелектом “Касандра” (ВІДЕО)

uatv
13.09.2020
Фото з сайта 24tv.ua

Міністерство юстиції починає використовувати програмне забезпечення з елементами штучного інтелекту “Касандра”, яке дасть можливість аналізувати повторне порушення закону злочинцем.

Про це у відеозверненні повідомив міністр юстиції України Денис Малюська, інформує UATV.

“Покарання за злочин встановлює суд, але для того, щоб йому допомогти в цьому, існує документ під назвою “Досудова доповідь”, який готують співробітники пробації. Це частина Міністерства юстиції. У цьому документі описується особистість обвинувачуваного, а також оцінка ймовірності вчинення ним нових злочинів. Відповідно “Касандра” цей процес автоматизує“, – розповів Малюська.

Голова Мін’юсту зазначив, що співробітник пробації, за умови внесення відповідей на запитання у межах програмного забезпечення, зможе отримати оцінку ймовірності скоєння нового злочину від 0 до 97. Така оцінка виводиться за рахунок алгоритму, який за те чи інше питання дає бали, а потім їх підсумовує.

“Досить скоро “Касандра” навчиться самостійно визначати, скільки балів потрібно дати за відповідь на те чи інше питання. А через кілька років у нас буде великий масив даних, за результатами машинного навчання, за яким “Касандра” навчиться аналізувати відповіді не тільки на перелік простих запитань, а й аналізувати всі інші дані, які є про злочинця“, – зазначив міністр.

кажуть сьогодні неофіційний день програміста, гарна нагода розповісти про одну нашу революційну ініціативу.тим більше,…

Опубліковано Denis Malyuska Субота, 12 вересня 2020 р.

Раніше UATV повідомляв, що Мін’юст запускає проєкт зі скорочення в’язниць.

Читайте також: В Україні потрібно продати десятки порожніх в’язниць, – Малюська (ВІДЕО).

Джерело UATV
дата 13.09.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×