“Унікальна Україна”: UATV запускає новий цикл сюжетів про мальовничі місця для туристів (ВІДЕО)

uatv
26.08.2019
Скрін UATV

Телеканал UATV запускає новий цикл сюжетів “Унікальна Україна“.
На теренах нашої країни є мальовничі, але маловідомі місця.

Журналісти UATV побували у шести куточках України.

Юлія Біль і Вадим Дмітрієв відвідали унікальне місце на ЛьвівщиніСтольське городище, археологічну пам’ятку VІІІ-ХХ століть. За їхніми словами, просто неможливо передати емоції, які виникають, коли бачиш залишки поселення, військових укріплень. Дух історії тут дуже відчувається.

Також журналісти заїхали в природний парк “Сколівські Бескиди“. Живописні скелі та глибокий каньйон ваблять до себе любителів екстріму.

Анна Городенцева та Наталія Добиш побували на Одещині, в національному парку “Тузлівські лимани”.

На понад 27 тис. га незайманої природи знаходиться група мальовничих озер – Тузловські лимани – і причорноморська коса, що відокремлює їх від Чорного моря. Для багатьох жителів нашої країни цей мальовничий куточок Бесарабії залишався невідомим. Тепер, подивившись сюжет, українці відкриють для себе ще одне чудове місце для зближення з природою.

На Чернігівщині Олена Сидоренко та Олександр Ключник познайомилися з Остерською громадою. Саме тут, в парку “Беремицьке”, відновлюють флору і фауну такими, якими вони були за часів Київської Русі.

Антоніна Фігель і Олександр Назарук побували у Хмельницькій області, біля затопленого під час будівництва Новодністровської ГЕС села Бакота.

Щорічно тисячі туристів приїжджають помилуватись прекрасними краєвидами. Краса природи зачаровує, а історія цих місць вражає.

Ну а Наталія Дудкіна та Віталій Шальнов відвідали найстаріший степовий заповідник планети – “Асканію-Нову”, що на Херсонщині.
Заповідник називають одним із семи природних чудес України. Тут, без парканів і вольєрів, живуть близько двох тисяч тварин, понад сто з них – червонокнижні. Побачити зебр, муфлонів, бізонів і ланей щорічно приїжджають 80 тисяч туристів.

Цикл “Унікальна Україна” складається з шести серій – про шість унікальних куточків України.

Дивіться сюжети з 26 серпня у випусках новин на UATV.

Джерело UATV
дата 26.08.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV