Укрзалізниця знову належить до сфери управління Мінінфраструктури

uatv
18.10.2019
Фото Укрінформ-UATV

АТ “Укрзалізниця” повернули до сфери управління Міністерства інфраструктури за рішенням уряду.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook, інформує UATV.

“Рішенням уряду Укрзалізницю повернули до сфери управління Міністерства інфраструктури. Дякую прем’єрміністрові Олексію Гончаруку за підтримку у подоланні наслідків дивних коаліційних домовленостей попереднього уряду”, – написав Криклій.

Також він додав, що нарешті відбудеться реформа Укрзалізниці, яка повинна була початися ще три роки тому. Підприємство розділять на оператора інфраструктури, вантажного перевізника та пасажирського перевізника. До того ж, компанія стане публічною.

За словами міністра, буде створено конкурентний ринок залізничних перевезень і забезпечено рівноправний доступ до залізничної інфраструктури. Для цього потрібно прийняти новий закон.

“Готуємо реформу системи тарифоутворення на послуги залізничних перевезень. Плануємо модернізацію залізничної інфраструктури та оновлення парку пасажирських вагонів і локомотивів. Також, для покращення якості надання пасажирських послуг, плануємо передавати в концесію вокзали і впроваджувати системи управління якістю пасажирських перевезень відповідно до стандартів Європейського Союзу”, – додав Криклій.

Нагадаємо, цьогоріч Укрзалізниця запустить ще один швидкісний потяг з Києва до Херсона.

Джерело UATV
дата 18.10.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV