“Укрзалізниця” за добу продала рекордну кількість квитків – 244 тисячі

В середньому за такий проміжок часу оформлюється близько 149 тис. місць

uatv
05.12.2018
Фото з сайта biz.nv.ua

Упродовж минулої доби, 4 грудня,  компанія оформила 244 тисячі місць для проїзду у пасажирських поїздах. Із них 148 тисяч квитків пасажири придбали через онлайн-сервіси, а це 61% від загальної кількості. Решту проїзних документів купили у залізничних касах.

Про це інформує прес-служба УЗ.

Як зазначають в “Укрзалізниці”, подібна активність попиту була влітку нинішнього року, коли за одну добу пасажири придбали більш ніж 176 тис. квитків. В середньому за добу оформлюється близько 149 тис. місць. Більше від половини документів – 77 тисяч (52 %) – також купують через інтернет.

Також у відомстві повідомили, що  відсьогодні стартував продаж квитків на поїзди, що курсуватимуть після 20 грудня і їх вже активно розкуповують. Компанія констатує сплеск ажіотажного попиту, що засвідчує робота порталу booking@uz.gov.ua. Тож пасажирів закликають зважено підходити до процесу купівлі квитків на поїзди.

Після реалізації усіх квитків на цілорічні поїзди “Укрзалізниця” почне продаж проїзних документів на додаткові. Очікується, що цього святкового сезону таких буде призначено не менш ніж 30.

В УЗ нагадують: якщо заявлена операція в онлайн-системі booking.uz.gov.ua, яка здійснювалася вчора, 4 грудня, у години пікового навантаження на систему, залишилася без результату, клієнтам необхідно звернутися з відповідною інформацією у встановленому порядку за телефоном: (044) 591-19-88, електронною адресою: booking@uz.gov.ua або Skype: uz_booking.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” призначила поїзди, які з’єднають Київ, Львів і Бахмут. 

Джерело UATV
дата 05.12.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV