Укрзалізниця припиняє міжнародні пасажирські перевезення з 17 березня, – Криклій

uatv
15.03.2020
Фото UATV

З вівторка, 17 березня, і до закінчення карантину українські пасажирські поїзди не курсуватимуть за кордон.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у Facebook, інформує UATV.

“Укрзалізниця припиняє міжнародні пасажирські залізничні перевезення з 17 березня (у ніч з 16 на 17) до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних постанов уряду”, – йдеться у повідомленні.

Змін у внутрішніх пасажирських перевезеннях поки що не відбудеться, поїзди курсують відповідно до графіку. Також за рішенням уряду продовжуються міжнародні залізничні вантажні перевезення.

Криклій запевнив, що Укрзалізниця вживає заходи для протидії поширення коронавірусу. Зокрема, вокзальні приміщення і пасажирські вагони регулярно прибирають і дезінфікують. Щогодини проводиться додаткова дезінфекція у місцях найбільшої концентрації пасажирів.

“Також забезпечено виділення, обладнання і належний стан санітарних тупиків для проведення карантинних заходів на випадок епідемічних ускладнень в поїздах; проведені інструктажі членів поїзних бригад з питань виявлення та профілактики захворювань; на вокзалах облаштовуються приміщення для тимчасової ізоляції хворих з ознаками інфекції”, – додав Владислав Криклій.

Укрзалізниця припиняє міжнародні пасажирські залізничні перевезення з 17 березня (у ніч з 16 на 17) до завершення…

Опубліковано Vladyslav Kryklii Неділя, 15 березня 2020 р.

Також в Укрзалізниці повідомили, що між Україною та Польщею повністю призупинене пасажирське залізничне сполучення. Низку поїздів скасували, а для деяких обмежили маршрути курсування.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України через поширення коронавірусу заборонив в’їзд іноземцям та закрив сполучення. Так, з півночі 17 березня до 3 квітня будуть тимчасово закриті пункти пропуску через держкордон для міжнародного пасажирського сполучення (крім низки категорій громадян). Крім цього, з 00:00 16 березня до 3 квітня на територію України буде заборонено в’їжджати іноземцям та особам без громадянства (за виключенням низки категорій громадян).

Джерело UATV
дата 15.03.2020
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV