Укрпошта відправлятиме посилки через аеропорти Києва, Львова та Одеси

uatv
15.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Укрпошта разом з польським LOT та турецькими Turkish Airlines розпочала відвантаження посилок з аеропортів Києва (“Жуляни”), Одеси, Львова.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що саме ці аеропорти, після “Борисполя” (61%), є найбільшими за пасажиропотоком в Україні: Київ (Жуляни) (14%), Львів (8%), Одеса (7%).

Реалізація проекту тривала майже півроку. Для цього компанія змінила модель збору та сортування пошти, відпрацювала нові технологічні процеси з регіональними митницями, підписала договори з аеропортами, провела нові тендери з авіалініями.

“Замість одного аеропорту, обслуговувати експортні відправлення будуть чотири. Це дасть змогу покращити якість доставки, скоротити строки надходження відправлень та мінімізувати ризики затримок під час пікових навантажень. Регіональні аеропорти отримають нові додаткові можливості для розширення бізнесу, збільшення кількості рейсів”, – зазначив перший заступник генерального директора з операційної діяльності Олександр Перцовський.

Паралельно з запуском нових точок вильоту, на операційному об’єкті Укрпошти в “Борисполі” стартували будівельні роботи з розширення пропускної здатності. Наразі цей аеропорт надає можливість щодня забезпечувати від 32 до 47 рейсів з експортними відправленнями.

Нагадаємо, що Укрпошта за три місяці отримала понад 221 млн чистого прибутку.

Джерело UATV
дата 15.05.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV