“Укроборонпром” модернізує американські катери Island

uatv
09.08.2019
Фото Укроборонпром

ДП “Дослідно-проектний центр кораблебудування”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, за власною ініціативою розпочало розробку варіанту модернізації патрульних катерів Island, які у вересні 2018 року були передані США Військово-морським силам України.

Про це повідомляє UATV із посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

Зазначається, що модернізація катерів буде направлена на максимальне підвищення бойової ефективності. Фахівцями підприємства вже отримана необхідна технічна документація щодо катерів, яка дозволяє здійснити модернізацію із використаням всіх можливостей Island.

“Ми готуємо пропозиції, і в найближчий час вони будуть надані командуванню Військово-морських сил. На нашу думку, проект має передбачати, що модернізація катерів Island має здійснюватися на Миколаївському суднобудівному заводі”, – заявив директор-генеральний конструктор ДП “Дослідно-проектний центр кораблебудування” Вадим Борисов.

За його словами, остаточний варіант модернізації патрульних катерів ухвалять після того, як ВМС України отримають широкий практичний досвід застосування Island.

Раніше повідомлялося, що морська охорона Державної прикордонної служби України отримає 20 французьких патрульних катерів OCEA FPB98.

Також, нагадаємо, у США українські моряки випробували катери типу Island.

Джерело UATV
дата 09.08.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×