“Укроборонпром” цьогоріч поставив військовим понад 300 одиниць бронетехніки

Фото з сайта ukroboronprom.com.ua

Протягом січня-травня 2020 року підприємства бронетанкового дивізіону ДК “Укроборонпрому” передали Міністерству оборони України понад 300 нових, відновлених та модернізованих одиниць різної броньованої техніки.

Про це повідомив заступник генерального директора з виробництва ДК “Укроборонпром” Ігор Фоменко, інформує UATV.

За його словами, в цілому за I квартал 2020 року підприємства, діяльність яких координується Управлінням бронетанкової техніки “Укроборонпрому”, виконали план товарного випуску продукції на суму понад 1,7 млрд грн.

“У порівнянні із аналогічним періодом минулого року – це ріст приблизно у 2,5 разу. Нашими чемпіонами стали Київський бронетанковий завод, Завод ім. Малишева та Харківське КБ машинобудування ім. О. Морозова – ці підприємства продемонстрували найбільш помітне збільшення товарного виробництва продукції, зокрема завдяки зміні керівництва цих заводів та новим підходам до управління”, – сказав він.

Читайте такожВ Україні відбулися ходові випробування нового БТР “Отаман” (ВІДЕО)

Зокрема, у січні-квітні обсяг товарного випуску на цих підприємствах становив:

ДП “Київський бронетанковий завод” – 406 млн грн, що майже у 4 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Серед іншого, передали МОУ: у січні – 25 відремонтованих танків Т-72, у березні – 6 капітально відремонтованих Т-72 та у травні – 9 відремонтованих бронетранспортерів БТР-80.

ДП “Завод ім. Малишева” – 301 млн грн, у 2,4 разу більше, ніж за аналогічний період минулого року. Цьогоріч на заводі Малишева виготовлено, зокрема, 26 танкових двигунів: у січні – 6, у лютому та березні – по 10.

ДП “ХКБМ” – 391 млн грн, у 1,9 разу більше, ніж за аналогічний період минулого року. МОУ, зокрема, передали: у січні – 4 бронетраспортери БТР-4Е, у лютому – 3, у березні – 4, та у квітні – 5 бронемашин.

“Наразі триває підписання нових договорів бронетанковими підприємствами концерну із Міністерством оборони України вже в межах нового ДОЗ. Ми очікуємо, що, попри карантин, збережемо темпи виробництва на ключових підприємствах, задіяних у ДОЗ. А для того, аби надалі робота бронетанкових підприємств “Укроборонпрому” ставала ще більш ефективною, ми працюємо над стратегією створення державної бронетанкової бізнесодиниці, яка об’єднає підприємства, які здійснюють ремонт техніки, виготовлення компонентів, роблять дослідження та створюють кінцевий продукт. Це буде повний виробничий цикл”, – додав Фоменко.

Раніше повідомлялося, що українській армії передали 5 бронетранспортерів.

Прямой эфир