“Укроборонпром” представляє свої розробки на виставці у Польщі

uatv
06.09.2019
Фото ОПК

Підприємства-учасники Державного концерну “Укроборонпром” представляють сучасні розробки та досягнення оборонно-промислового комплексу на Міжнародній виставці MSPO-2019, яка розпочала свою роботу 3 вересня 2019 року у м. Кельце (Польща). 

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу Укроборонпрому.

Так, на об’єднаному стенді концерну свою продукцію презентують ДП “Державне Київське конструкторське бюро “Луч”, ДП “Ізюмський приладобудівний завод”, ДП “Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка”, ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова”, ДП “Завод імені В. О. Малишева” і приватні компанії.

 Україну також представляють держкомпанії-спецекспортери: ДП “Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма “Прогрес”, ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”, ДП “Промоборонекспорт”, ДК”Укрспецекспорт”.

Серед експонатів – макети ракетних комплексів та ракет “Вільха” та “Нептун”, макети радіолокаційних станцій 36Д6М1, 80К6КТ, 90К6Е, мобільного радіолокаційного комплексу охорони периметру “Харза”. На стенді також присутні натурні зразки ракетних комплексів “Скіф”, “Корсар” тощо.

“Під час міжнародного форуму заплановано провести низку важливих зустрічей та переговорів щодо посилення співробітництва та розвитку перспективних напрямків співпраці українських та польських зброярів”, – йдеться у повідомленні.

MSPO – щорічна найбільша виставка досягнень оборонної промисловості у Польщі та Центральній Європі. Вона організовується та проводиться під патронатом президента Республіки Польща. Україна бере участь у заході з 2014 року.

Раніше повідомлялося, що “Укроборонпром” виграв тендер на поставку Ан-178 до Перу.

Також, нагадаємо, “Укроборонпром” налагодив серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року на ще одному підприємстві – “Львівському бронетанковому заводі”.

Джерело UATV
дата 06.09.2019
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV