“Укроборонпром” показав перший вітчизняний військовий квадрокоптер (ВІДЕО)

uatv
22.01.2020
Фото “Укроборонпром”

Підприємство “Меридіан”, яке входить до складу державного концерну “Укроборонпром”, презентувало потенційним замовникам власну розробку – квадрокоптер “Берегиня” для розвідувальних операцій.

Про це йдеться на сайті концерну, інформує UATV.

Зазначається, що підприємство отримало запит на розробку квадрокоптера від Міністерства оборони в березні 2019 року.

Керівник проєкту розробки, 23-річний працівник заводу Максим Шеремет, зазначив, що воєнні події на сході України показали переваги використання безпілотних літальних апаратів.

“Завдяки малим габаритам, високій маневреності, відносній простоті експлуатації та використання вони стають надійними, а інколи і незамінними засобами підвищення ефективності військових підрозділів Збройних сил, вирішуючи завдання розвідки, наведення та інші”, – сказав Шеремет.

Як відомо,”Берегиня” – перший військовий квадрокоптер вітчизняного виробництва. Його рама надрукована із карбону за допомогою 3D-принтера, вага – до 2 кг. Цей матеріал є міцним і легким, що робить безпілотник мобільним та ефективним для розвідувальних цілей. Це також здешевлює ремонт апарату.

Час повного розгортання комплексу, за умови підготовки операторів – до 2 хвилин. Безпілотник за 3 секунди набирає висоту 100 метрів. При швидкості вітру 20 м/с (тропічний шторм) у ручному режимі ним можна керувати без обмежень.

Раніше повідомлялося, що частину підприємств “Укроборонпрому” закриють після реформування.

Джерело UATV
дата 22.01.2020
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV