“Укроборонпром” і НАБУ підписали меморандум про спільну протидію корупції в оборонній сфері

uatv
23.11.2020
Фото з сайта ukroboronprom.com.ua

ДК “Укроборонпром” і Національне антикорупційне бюро України співпрацюватимуть для запобігання і протидії корупції під час управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі.

Про це повідомляє пресслужба “Укроборонпрому”, інформує UATV.

Підписали документ керівники відомств.

“Ми прагнемо зробити прозорою та підзвітною оборонну сферу, яка історично вважалася однією з найбільш корумпованих в Україні.  Для нас підписання Меморандуму з НАБУ є логічним кроком у реалізації політики корпоративної безпеки “Укроборонпрому”, спрямованої на формування нульової толерантності до правопорушень. За рік роботи нової команди ми чимало зробили в цьому напрямі: в концерні втілено Порядок протидії корупційним проявам; ми проактивно перевели закупівлі, а також продаж та передачу в оренду надлишкового майна концерну на майданчик ProZorro”, – зазначив в.о. генерального директора ДК “Укроборонпром” Ігор Фоменко.

За його словами, керівництво концерну добровільно раз на рік проходить перевірку на поліграфі. Крім цього, нещодавно провели перший пілотний криміналістичний аудит Державного підприємства “Антонов”, результати якого передали до НАБУ та СБУ.

При цьому директор НАБУ Артем Ситник наголосив, що обидва відомства зараз мають спільне завдання – запобігати і протидіяти корупції в “оборонці”.

“Це не початок, а логічне продовження нашої співпраці, ми сподіваємося, що вона буде системною, адже роботі антикорупційних органів усе ще чиниться спротив.  Ми готові визначити найбільш проблемні точки в роботі “Укроборонпрому”, де необхідна негайна реакція правоохоронних органів, та надаватимемо всю можливу підтримку”, – зазначив директор НАБУ.

Нагадаємо, раніше голова ОП наголошував, що боротьба з корупцією є принциповою для чинної влади.

Читайте також: Посли G7 закликали керівництво “Укроборонпрому” продовжити реформи

Джерело UATV
дата 23.11.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×